09123019961

گیربکس آیوما auma

گیربکس آیوما AUMA متناسب با تمام گرد و یا ربع گرد بودن عملگر انواع مختلفی دارد. گیربکس های آیوما برای عملگرهای ربع گرد GS در چهار مدل مختلف طراحی و تولید میشوند که این مزیت را فراهم میسازند تا بتوان آنها را در موقعیت های مختلف نصب نمود. طراحی انجام شده برای این چهار مدل گیربکس های آیوما AUMA به گونه ایست که نحوه قرار گیری شفت حلزونی نسبت به چرخنده های حلزونی و جهت چرخیدن خروجی گیربکس ها بر مبنای چرخش ساعت، گرد شفت ورودی گیربکس خواهد بود.

  • LL: شفت حلزونی سمت چپ چرخنده حلزونی و چرخش پاد ساعت گرد در خروجی
  • LR: شفت حلزونی سمت چپ چرخنده حلزونی و چرخش سرعت گرد در خروجی
  • RL: شفت حلزونی سمت راست چرخنده حلزونی و چرخش پاد سرعت گرد در خروجی
  • RR: شفت حلزونی سمت راست چرخنده حلزونی و چرخش سرعت گرد در خروجی

در صورتیکه عملگرهای آیوما را بصورت ترکیب شده با گیربکس سفارش دهید هر دو نوع این تجهیزات یعنی عملگر و گیربکس قابل نصب در چهار وضعیت مختلف خواهند بود.

فروش گیربکس های آیوما

گیربکس های آیوما را باید از شرکت ها یا فروشگاه هایی تهیه نمایید که عملگرهای آیوما را بفروش میرسانند. انواع گیربکس های auma‌ همانطور که در بالا به آن اشاره شد وجود دارد که هر یک میتوانند با نوع خاصی عملگر تناسب برقرار کنند. نمیتوان از گیربکس هایی در برندهای دیگر برای این برند عملگر استفاده نمود زیرا امکان نصب بر روی این عملگرها وجود ندارد. فروش گیربکس های آیوما در گروه صنعتی برگزیدگان با توجه  به اینکه این شرکت یکی از نمایندگی های عرضه محصولات آیوما در کشور میباشد این امکان را ایجاد کرده است تا بتوانید متناسب با عملگرهای خود یک گیربکس مناسب را تهیه کنید. گیربکس های آیوما auma‌ موجود در این شرکت همگی بصورت تضمین شده بفروش میرسند. ممکن است نتوانید گیربکس های آیوما را به صورت تضمین شده خریداری کنید اما با انتخاب این شرکت خواهید توانست گیر بکس مورد نیاز خود را بصورت تضمین شده تهیه نمایید.

گیربکس های آیوما در دو نوع تقلبی و اصلی بفروش میرسند که امکان تشخیص اصل و تقلبی بودن نیز برای هر کسی مقدور نیست. بعد از خرید گیربکس های آیوما و بعد از مدتی استفاده متوجه خواهید شد که گیربکس خریداری شده شما از کیفیت مناسبی برخوردار نیست و باید مجددا آنرا تعویض کنید. اما در صورت انتخاب یک فروشنده معتبر میتوانید با خرید گیربکس اورجینال این اطمینان را پیدا کنید که دیگر نیازی به تعویض گیربکس در کوتاه مدت وجود نخواهد داشت.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :