09123019961

کنترلر عملگرهای برقی آیوما auma

اکچویتور برقی و یا همان عملگرهای برقی آیوما از دو نوع کنترلر یا matic‌ برخوردار هستند که یک نوع AC‌ و نوع دیگر AM‌ هستند. البته عملگرهایی نیز وجود دارند که از هر دو نوع کنترلر AC و AM‌ برخوردار هستند. اکچویتور برقی با کنترلر های AC و همچنین AM به اکچویتور با کنترل یکپارچه معروف هستند و در صورت وصل جریان میتوانند بلافاصله و بصورت محلی فرمان را دریافت کنند. کنترلر ها چه از نوع AC و  AM‌از اجزای مختلفی برخوردار هستند که از این اجزا میتوان کنتاکتور، برد منبع تغذیه و بردهای رابط میان کنترلر و DCS اشاره نمود. این کنترلر ها قادر هستند تا فرمان های عملیاتی را به دقت پردازش کرده و از طریق عملگرها فیدبک هایی را به صورت سیگنال ارسال کنند.

کنترلر عملگرهی برقی آیوما AM برای پردازش سیگنال های حد و گشتاور و همچنین  فرامین باز، توقف و همچنین بسته کاربرد دارند و از منطق ساده ای برخوردار هستند. این کنترلر از سه چراغ بر روی خود برخوردار میباشد که به کمک این چراغ ها میتوان وضعیت عملگر را مشاهده نمود.

کنترلرعملگرهای برقی آیوما AC‌ از کنترلر هایی با کاربردی جامع محسوب میشوند که بر پایه میکروپروسسور تولید شده اند. این کنترلر از یک صفحه نمایش برخوردار است که میتواند اطلاعات را به سی زبان مختلف بر روی نمایشگر نشان دهد. برنامه ریزی این دستگاه به راحتی امکان پذیر میباشد و میتوان از طریق منوی در نظر گرفته شده برای کنترلر و یا از طریق بلوتوث این تنظیمات را اعمال نمود. کنترلر عملگرهای برقی auma  نوع AC در فرایندهای کنترلی پیچیده کاربرد بسیار زیادی دارند. این کنترلر ها دارای سنسوری مجزا بوده که بصورت پیوسته دما را اندازه گیری میکند و برای برنامه نگهداری پیشرانه ها کاملا ایده آل است.

فروش کنترلر عملگرهای برقی آیوما

فروش کنترلر عملگرهای برقی آیوما که یکی از بهترین کنترلرها نیز محسوب میشوند در گروه صنعتی برگزیدگان انجام میشود و میتوانید کنترلر متناسب با عملگر خود را خریداری نمایید. البته برای انتخاب یک کنترلر مناسب با عملگر باید اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید یک کنترلر مناسب را تهیه نمایید.

نگرانی بابت این موضوع یعنی انتخاب کنترلر متناسب با عملگر برقی auma‌  از گروه صنعتی برگزیدگان وجود نخواهد داشت زیرا این مجموعه اول از هر چیز به صورت تخصصی در زمینه فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی و انواع عملگر های آیوما و کنترلر فعالیت میکند که این موضوع باعث شده تا دانش لازم برار معرفی یک کنترلر مناسب به شما توسط تیم با تجربه مجموعه وجود داشته باشد. ثانیا این مجموعه افرادی را به استخدام خود در آورده است که هر یک دارای چندین سال سابقه در زمینه تجهیرات اتوماسیون صنعتی بوده و میتوانند اطلاعات تخصصی و کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :